6 Reacties

2 jaar geleden
Reactie op MandyE💖💙
Nee kolven doe ik nu omdat hij mijn borsten niet goed leegdronk
Afgekolfd blijft borstvoeding dus dan is het zoveel je wil. Waar jij denk ik op zoek naar bent is hoeveel je in een fles zou kunnen geven. Hier heb je sommetjes voor maar belangrijk is om te kijken naar jouw kindje de 1 dri kg meer /minder dan de ander 😁
Wat door bijvoorbeeld la leche wordt aangegeven als rekensom
"De hoeveelheid melk die de baby nodig heeft, wordt vervolgens gedeeld door het gemiddeld aantal voedingen dat de baby per 24 uur krijgt. De rekensom is dan:
Maand 1: 150 ml x gewicht in kg / aantal voedingen
Maand 2: 140 ml x gewicht in kg / aantal voedingen
Maand 3: 130 ml x gewicht in kg / aantal voedingen
Maand 4: 120 ml x gewicht in kg / aantal voedingen
Maand 5: 110 ml x gewicht in kg / aantal voedingen
Maand 6: 100 ml x gewicht in kg / aantal voedingen
Ouder dan 6 maanden: 100 ml x gewicht in kg / aantal voedingsmomenten (borstvoeding en vaste voedsel)"
Heb je hier iets aan?

2 jaar geleden
Als je afkolft om een flesje afgekolfde melk te geven, is het resultaat van het kolven de benodigde hoeveelheid. Dit omdat de samenstelling tov melkpoeder zeer verschillend is. Bij melkpoeder wordt er veel meer geekend dan bij borstvoedingsmelk.