Hoi,
Ik ben opzoek naar leuke, niet perse bekende, merken voor kleding. Het liefst een merk met leuke jongenskleding..
Denk aan Eli&Nev, Sproet en Sprout, Mini Rodini, The Animals observatory, Tiny Cottons, Kleine mannen, MarMar Copenhagen.
Hebben jullie nog leuke suggesties? Ik hou wel beetje van streetstyle, leuke printjes en voor de zomer zoek ik meer kleur! Mogen ook leuke insta accounts zijn met inspiratie.
Next sluit ik mij bij aan. Aantal van mijn favorieten in deze categorie: Ted Baker, Carlijn Q, Snurk, Hust&Claire, Dear Sophie, Maxomorra, Molo, Huxbaby, Ralph Lauren.
Mini rodini 🌈♥️ maar heb ook veel van hm en hema! Bobo choses idd ook wat dingetjes. Ik koop veel van de dure kleding op vinted. En lil atelier bijv in de uitverkoop. Nu een heel leuk jasje van playup gekocht ook in de uitverkoop!
Ik lees mee! Ik vind Flinq heel leuk, heb ook veel van Dirkje. Tartine et Chocolat, Petit Bateau, IKKS, Kenzo, Mini Rodini zijn wat duurder maar kijk ik veel voor op Vinted.