6 Reacties

5 maanden geleden

Niet een merk met alleen summer chique, maar wel echt mijn nr. 1 go to merk voor bruiloften: Freebird Icons. Niet altijd de goedkoopste, al hebben ze nu echt wel mooie kortingen! En dus jurken die prima in het thema passen!

5 maanden geleden

Kijk op Pol铆ne et moi! Hebben ze ook jurken die je voor maternity aan kan. Ik slaag daar altijd heel goed voor bruiloften.

5 maanden geleden

Belly fashion Almere vond ik een fijne winkel. Ik had voor een bruiloft een jurk van lace & beads op vinted gevonden. De meeste modellen hebben een lange tulle rok waar je buik prima in past. Succes met zoeken, hopelijk vindt je iets moois. 馃槉

5 maanden geleden

Geen zwangerschapskleding maar kimonojurken die de gehele zwangerschap passen (en in dat thema denk ik?) Eiko_ai

5 maanden geleden

Ik zou eens in de gewone winkels kijken. Veel modellen kan je prima zwanger dragen. Voor mijn eigen feestje had ik een jurk van de mango aan