Ik kook ook alleen appels voor dat ik die pureer. bij de rest van het fruit gaat er hier gewoon de staafmixer op... maar ze hebben gelukkig geen last van krampjes
Ze is net 6 maanden en inmiddels rasp ik het fruit. Ik kook of stoom niet.
Met de blender vind ik het vrij nat en dun worden. kiwi en banaan rasp ik iets grover omdat dat vrij nat is, appel rasp ik fijner.
Hi Fleur! Hoe gaat het met de tweeling meiden? K ben eindelijk uit mn diepe ...
Goed!!!! Alweer zeven maanden (5,5 gecorrigeerd). Slapen sinds een week eindelijk eens wat langer door! Was er wel aan toe na zeven maanden slaaptekort.
Zat je in zo’n diep dal meis? Wat vervelend om te horen... maar fijn dat je aan het opkrabbelen bent!
Met hapjes gaat het goed hier! Potjes vinden ze stiekem wel lekkerder dan mn vers gemaakte groentehapjes (maar ik blijf stug doorkoken). Fruit vinden ze ook erg lekker! Hoe oud zijn jouw kindjes inmiddels?