1016 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op SofiePN91
Woohooo deel 3 🥳! Ben benieuwd hoe onze kindjes slapen als dit topic vol i ...
Ja ben ook heel benieuwd 😬 ik hoop geweldig 🤩
4 jaar geleden
Ja wij doen ook nog mee met ronde 3 🙋🏽♀️🎉
Vraag me echt af wanneer het beter wordt want voel me mentaal steeds meer afglijden, nu ook icm werk 🥺
4 jaar geleden
Ja wij doen ook nog mee met ronde 3 🙋🏽♀️🎉
Vraag me echt af wanneer het ...
Vraag om hulp wanneer het teveel wordt 😉 niemand heeft er wat aan wanneer je het niet meer trekt 😘
Ik heb er heel veel aan gehad dat ik in de weekenden uit kon slapen na de ochtendvoeding, dan had mijn vriend gewoon even wat tijd met de kleine totdat er weer gevoed moest worden (toch lastig soms met bv)
4 jaar geleden
Reactie op des721
Yes deel drie. Eens zien na hoeveel topics onze kleintjes doorslapen 😜
Hahahaha stuk… aan het fanatisme te zien gók ik nog minstens 3/4 forums 😜 BUT WE LOVE IT
4 jaar geleden
Reactie op Preitaart
Vraag om hulp wanneer het teveel wordt 😉 niemand heeft er wat aan wanneer ...
Ja klopt! Maar merk dat ik op ‘t werk ook steeds denk, zal hij slapen, wat als hij niet slaapt,… ik word gek van mezelf 😅
4 jaar geleden
Reactie op DenG
2330u fles, 3u fles, 5u speen en maar babbelen, 630u fles. Hallo nieuwe dag ...
Herkenbaar, maar dan de borst…en dat babbelen ‘s nachts na de voeding…super leuk om naar te luisteren, ik smelt dan…maar aan de andere kant niet handig als ik zelf weer om 6 uur op moet🙈😅
4 jaar geleden
Hier wilt ze ook ineens moeilijk in slaap komen.. al ruim een uur aan het klote.. ben er wel klaar mee.. normaal sliep ze gelijk en nu is ze maar druk met die speen.. hoe en wat niet helemaal duidelijk want door de pavlik bandage loopt ze wat achter in ontwikkeling dus weet niet of het een verlaten regressie is of een sprong.. of gewoon ff paar dagen vervelend zijn.. maar heb er koppijn van..
4 jaar geleden
Onze meid krijgt om 19:00 fles en slaapt dan goed tot 23:00. De laatste maand begon ze vaak weer om 3 uur te huilen. We gaven haar dan een kleine fles en dan 1a2x speen sliep ze door tot 7u. Vaak had ze wel om 3uur haar ogen nog dicht dus laatste nachten voor gekozen om haar alleen speen te geven. Ze slaapt dan voor even door, ong 3 kwartier begint dan weer met ogen dicht te huilen. We moeten haar dan veel vaker de speen geven en slapen daardoor amper.
Wat zouden jullie doen, toch om 3uur een fles, of speen aan blijven bieden en hopen dat ze keer wel doorslaapt?
Ze drinkt overdag wel beter als ze in de nacht geen fles krijgt.. lastig














