12 Reacties
4 jaar geleden
Ik zweer echt bij de billendoekjes van de Lidl , zijn ook neutraal en dikke doekjes en soms in 8 pakken in de aanbieding voor 6 euro nog wat me moeder haalt dit altijd voor mij Haha ik heb zelf geen Lidl in de buurt 馃構 ik heb ook naief gebruikt en vind die van Lidl net zo goed
4 jaar geleden
Ik heb naif een tijdje terug ook in huis gehaald, maar vind ze erg stroef 馃槯 wij zweren bij de pampers doekjes nu toevallig in de aanbieding bij prenatal (zie foto) maar vaak ook bij Kruidvat.

4 jaar geleden
Reactie op lovemyboy馃挋
Ik zweer echt bij de billendoekjes van de Lidl , zijn ook neutraal en dikke ...
Hier ook de doekjes van de Lidl, wel de sensitive variant! Goeie vervanger hier van de naif doekjes.. vond het ook te duur worden!
4 jaar geleden
Reactie op Elisabethhh
Hier ook de doekjes van de Lidl, wel de sensitive variant! Goeie vervanger ...
Ja ik heb ook de sensitive 馃槵
4 jaar geleden
Ik ben helemaal fan van wasbare billendoekjes. Ik heb ze van Cheeky wipes maar in principe werken hydrofiele washandjes natuurlijk net zo goed. Alleen maar doekjes en wat water nodig en mijn zoontje heeft nog nooit last gehad van uitslag of iets anders. Voor onderweg gebruik ik de neutral doekjes, maar heb dan toch niet zo'n schoon gevoel als bij de wasbare. En het scheelt ook nog eens heel veel in prijs!














