4 Reacties
8 maanden geleden
Herkenbaar, tips zijn welkom. Hier al een half jaar drama. Moeten op de trap zitten zodat hij ons nog ziet anders gaat hij niet slapen, maar daar ben ik zo klaar mee. Ook als hij in de auto even in slaap is gevallen, is het daarna tot minimaal 10 uur savonds een groot drama. Volledig over zijn touren, niks werkt en er valt niet mee te communiceren..
6 maanden geleden
Wij hebben deze strijd ook gevoerd.. precies dit. En héél lang. Totdat ik eraan toegaf om er dan maar bij te zitten. In 10 minuutjes in slaap.. het is een angstig meisje dus had ook echt die veiligheid nodig. Na enige tijd hebben we het weer afgebouwd, door in te stoppen, te beloven na 5 minuutjes nog eens te komen kijken, kusje.
Dit hebben we gedaan met een stickervel, waarbij ze zelf vtv een kado bedacht die ze zou krijgen. Sindsdien gaat het hartstikke goed. Al bijna een jaar. Heel soms heeft ze het weer sporadisch een dagje nodig, de nabijheid. Maar dit hielp ons iig














