14 Reacties

3 jaar geleden

ik volg haha

3 jaar geleden

Wij zijn eind januari naar Benidorm geweest en daar hadden ze Gerber organic in de supermarkt!

3 jaar geleden

Geen ervaring met babyhapjes in Spanje. Iemand ervaring met babyhapjes in Kreta?

3 jaar geleden

Geen antwoord op je vraag maar goed om te lezen van Oostenrijk Wij gaan dinsdag 😄 Had wel verwacht dat het prima zou zijn maar toch fijn om nog even te lezen.

3 jaar geleden

Reactie op Dee89

Geen antwoord op je vraag maar goed om te lezen van Oostenrijk Wij gaan din ...
Ze hebben daar potjes van Hipp, die zijn top!

3 jaar geleden

Ik volg voor Kreta 🙃

3 jaar geleden

Wij waren vorig jaar op Gran Canaria en ze hadden daar ook gewoon potjes te koop in de supermarkt waar wij boodschappen deden.

3 jaar geleden

Goed te doen hoor keuze genoeg!

3 jaar geleden

Wij zijn nu op dit moment in Gran Canaria en hebben ervoor gekozen om onze potjes van thuis mee te nemen. We hadden 10kg bagageruimrecht voor onze dochter dus dat ging makkelijk! (11potjes avondeten en 11 fruitknijpjes + 2 potten pepti) 😅. We zijn hier net in een super markt geweest achter t resort en zij hadden heel weinig keus. Avondeten van Hipp inderdaad. Wellicht dat bij de grotere supermarkten meer keus is maar dan moeten we al een taxi pakken..

3 jaar geleden

In bijna alle supermarkten wel potjes te koop. Meer keuze in de grotere supermarkten.

3 jaar geleden

Reactie op Lmp1987

Geen ervaring met babyhapjes in Spanje. Iemand ervaring met babyhapjes in K ...
Yes! Wij zijn onlangs geweest. Er zijn potjes maar wel minder variatie. Althans, in de winkels waar wij zinn geweest☺️

3 jaar geleden

Reactie op Lmp1987

Geen ervaring met babyhapjes in Spanje. Iemand ervaring met babyhapjes in K ...
Wel te krijgen maar weinig keuze en duur!

3 jaar geleden

Wij zijn een paar keer per jaar in Spanje en haal gewoon lekker alles daar. Ze hebben ook Pampers, Nutrilon & Olvarit, maar dan allemaal onder een andere naam. Haal het vaak bij de drogist, volop keuze 🤩