6 Reacties

vorige maand

Oh dat lijkt me lastig. Hier heeft hij hem al in januari gehad en kon hem niet voorbereiden. Ging eigenlijk helemaal prima.

vorige maand

Herkenbaar. Ik heb zelf bij de action een dokterssetje gekocht en wil die de ochtend zelf geven en dan de aflevering van Bing over inenten (en prikjes krijgen) opzetten. Maar ik vind het ook heel spannend...馃

vorige maand

Ging super. Zelf een pleister uitzoeken doet wonderen 馃帀

vorige maand

Reactie op Kersepitje2022

Ging super. Zelf een pleister uitzoeken doet wonderen 馃帀
Super fijn! Morgen moet ik, ik ben benieuwd. Hoe heb je haar nu voorbereid?

vorige maand

Reactie op Mixelle91

Super fijn! Morgen moet ik, ik ben benieuwd. Hoe heb je haar nu voorbereid? ...
Hoe ging het? Heb het er eigenlijk zo min mogelijk over gehad. Bij het CB vond ze de testjes leuk en het prikje ging zo snel dat ze maar heel kort verdrietig was.

vorige maand

Het ging eigenlijk heel goed, hier er wel over gehad maar ze was er uiteindelijk heel ontspannen onder, het cadeautje (dokterssetje) vond ze heel leuk en de aflevering van Bing zorgde dat ze wist wat ging komen dus dat is heel fijn馃槉