6 Reacties

6 maanden geleden

Wat een dapper avontuur! Hier geen ervaring, maar tof dat jullie zo je droom achterna gaan.

6 maanden geleden

Reactie op Kersepitje2022

Wat een dapper avontuur! Hier geen ervaring, maar tof dat jullie zo je droo ...
Dankjewel!! Ja zeker we kijken er erg naar uit 馃ぉ

6 maanden geleden

Yes! Hier afgelopen september naar Zweden ge毛migreerd :). Toen waren de kids ruim 2 jaar en ruim een half jaar. Als je wil mag je een vriendschapsverzoek sturen 馃槈

VRIEND

5 maanden geleden

Wij zijn januari ge毛migreerd naar Belgi毛. Haha niet zo spannend als naar Zwede, maar idee is echt wel het zelfde. Opnieuw inschrijven, nieuwe verzekeringen, nieuwe cultuur, school en de weg vinden. Super spannend maar beste keuze ooit! Mijn zoon is 4 en dochter was toen 2.5, inmiddels 3.

5 maanden geleden

Hier zijn we 1.5 jaar geleden ook verhuisd van Nederland naar Belgie. Inderdaad niet zo ver als Zweden maar wel een emigratie. Ik denk dat het voor ons meer wennen en aanpassen was dan voor ons zoontje. Die zit inmiddels lekker op school en doet lekker zn ding. Niks aan gemerkt verder. Heel veel succes, plezier en mooie herzieningen. Super tof avontuur!

4 maanden geleden

Wij willen naar roemenie verhuizen maar zitten met de school van onze dochter. Ze zou in NL volgend jaar naar school gaan rond deze periode maar door auto pech helaas nog niet op vakantie kunnen gaan (waren net aanraden en toen ging auto kapot ) dus waarschijnlijk te laat met aanmelden voor de basisschool ..