21 Reacties
4 jaar geleden
Hi! Wij gaan begin juni trouwen, 6 weken voor de uitgerekende datum. Heel spannend dus! Omdat ik in een ivf/icsi traject zat heb ik er rekening mee gehouden. Ik heb mn jurk gekocht bij Bruidshuis Elly in Zwanenburg. Kleine winkel, super goeie persoonlijke aandacht 茅n goeie mogelijkheden voor jurken met een (hoog)zwangere buik 鈽猴笍. Geniet van de voorbereidingen, zowel baby als nu eindelijk jullie huwelijk!!
4 jaar geleden
Ik heb mijn bruidsjurk hier gekocht: https://www.panimoda.nl
Ik was 8 maanden zwanger toen ik trouwde!

4 jaar geleden
Is dat in Alblasserdam?
Die kwam ik tegen op internet ja!
Hebben ze ook jurken voor een wat kleiner budget?
Zag geen prijzen op internet staan.
Bedankt voor je reactie iig!
4 jaar geleden
https://www.bellyfashion.nl/zwangerschapskleding/positie-trouwjurken-zwanger/
Hier komt de mijne weg
4 jaar geleden
Reactie op Lisaa1993
Is dat in Alblasserdam?
Die kwam ik tegen op internet ja!
Hebben ze ook ju ...
Ik heb daar mijn normale trouwjurk gekocht. Die was 1250 euro. Maar dnek dat ze een hoop heeft. Ze is heel goed bereikbaar op instagram. Aardige vrouw, dus je kan der makkelijk een berichtje sturen.
4 jaar geleden
Ivy & Oak heeft ook positie trouwjurken, hoogstens 500 euro: https://ivy-oak.com/collections/maternity
4 jaar geleden
Reactie op Lisaa1993
Bedankt voor alle reacties.
Ben vandaag bij Pani Moda in Alblasserdam gewe ...
Super!! Krijgen we in April ook een fotootje te zien 馃槏?
4 jaar geleden
Wij gaan ook trouwen in april en ik ga mijn jurk halen bij Bellyfashion.nl. We trouwen grotendeels voor de kleine aangezien mijn vriend niks met trouwen heeft en we houden het erg klein ( we trouwen op Vlieland met alleen onze getuigen, Vlieland is ons ultieme vakantieplekje dus wordt het op die manier toch speciaal en intiem ). Ik vind het daarom zonder om een hele dure jurk te kopen















