8 Reacties

4 jaar geleden

Ik pak meestal programma Fijne was, 40 graden en duurt een uur en 10 minuten. Is het heel vies pak ik t katoen programma, maar zet ik m wel op 40 graden, duurt dan 2 uur en 39 minuten. Hydrofiele doeken gaan ook wel eens op 60 graden mee.

4 jaar geleden

Koud of 30graden... Straks de spuugtruitjes en poepbroeken op 40graden

4 jaar geleden

Wij hebben dat ook idd. Komt standaard op 95 graden zag ik. Dat is denk ik wel echt voor als je Katoenen luiers hebt ofzo? 馃槄 Ik heb toevallig afgelopen vrijdag alles gesorteerd en het meeste mag gewoon op 40 of 60 graden gewassen worden. Sowieso niks gezien boven de 60.. Ik ga wel het babyprogramma gebruiken maar dus wel de temperatuur aanpassen. Maar denk dat katoenprogramma ook prima kan hoor!

4 jaar geleden

Ik was het op 40 graden. Meeste mag op 60 Max. Drogen jullie eigelijk alles hangend, of ook de droger? Het meeste (zoals rompertjes etc.) Mag niet in de droger, maar ik twijfel toch om het in de droger te doen op de laagste temperatuur en delicaat programma.

4 jaar geleden

Bij ons gaan alle rompertjes, hydrofiele doeken en pyjama's op 60 graden en dan in de droger. De rest meestal op 40 graden fijnwas en nadien op het droogrek.

4 jaar geleden

Reactie op JJSearum

Ik was het op 40 graden. Meeste mag op 60 Max. Drogen jullie eigelijk all ...
Ik hang eigelijk alles buiten te drogen

4 jaar geleden

Reactie op JJSearum

Ik was het op 40 graden. Meeste mag op 60 Max. Drogen jullie eigelijk all ...
Ik doe dat gewoon in de droger. Maar heb wel een warmtepomp droger. Dat krimpt sowieso niet. Ik heb ook een baby programma op de wasmachine. Temperatuur is aan te passen naar max 95 graden.

4 jaar geleden

1e keer dat ik alles gewassen heb deed ik gewoon "katoen" 30 graden. Straks na gebruik doe ik de hydrofiele doeken etc op 60 graden. Rest gewoon 40 met andere kleding mee. Geen idee of dat "goed" is, 1e baby hier 馃槄馃槉