8 Reacties
2 jaar geleden
Ik heb hem in de box (vloer hoeft niet want daar zit vloerverwarming) maar het houdt haar in elk geval lekker warm. Zou het zeker aanraden 馃ぉ
2 jaar geleden
Hier trekt ze het wol eruit en zit overal. Moet steeds het wol tussen haar vingers weghalen. 馃槄

2 jaar geleden
Reactie op Liese_x
Ons eerste kindje was er allergisch voor. Dus hier helaas geen succes maar ...
Ik ben ook bang voor allergie. Mn vriend heeft best wel wat allergie毛n, maar ik weer helemaal niet. De kleine heeft tot zover ook nergens last van, maar vind het toch een beetje spannend.
2 jaar geleden
Wij hebben ook een schapenvacht in zowel de kinderwagen als de cosleeper maar ik zou het niet zo snel als speelkleed kiezen. Hij wordt dan toch sneller vies en het schoonhouden lijkt mij een uitdaging. En als hij even zijn hoofd neerlegt met tummy time krijgt hij vacht in zijn mond en de vacht krijgt kwijl. Niet zo lekker denk ik.. Een verwarmd kleed misschien een idee?














