9 Reacties
2 jaar geleden
Reactie op Littleowlx
Hier ook last van. Maar sowieso als ik al sta heb ik een harde buik.
Als je lang staat of gewoon random met staan? Heel vervelend ❤️
Ik heb oprecht net gewoon een douchekruk besteld bij medipoint 🥲🤣 voel me echt een oud wijf maar ik denk dat dat wel helpt!
2 jaar geleden
Reactie op Kells1986
Als je lang staat of gewoon random met staan? Heel vervelend ❤️
Ik heb op ...
Gewoon random met staan al 🤣 ik maakte me er altijd druk om vanwege eerdere vroeggeboorte maar het doet gelukkig niks! Blijkbaar “hoort” het nu bij deze zwangerschap volgens de gynaecoloog. 🥲
Ik snap je volledig! Ik zit ook gelijk te kijken voor iets van een krukje voor onder de douche🤣
2 jaar geleden
Reactie op Littleowlx
Gewoon random met staan al 🤣 ik maakte me er altijd druk om vanwege eerder ...
Oh dat is wel vervelend! Ik heb het wel als ik langer sta.. laatst werdt ik ook heel boos op m'n partner omdat ze heel lang bij een bepaald plant stond te kijken :') heel onredelijk weer.. maarja! Hier zeggen ze ook dat het erbij hoort.. fijn is anders!
Bij Medipoint kan je ze lenen, zit (als het goed is) gedekt in je verzekering!
2 jaar geleden
Reactie op Kells1986
Oh dat is wel vervelend! Ik heb het wel als ik langer sta.. laatst werdt ik ...
Ik heb er ook last van, alleen denk ik dat een douchekruk niet eens past in de douche 😅
En ik ben ook nog ongeduldiger dan normaal, ik scan elke winkel nu op zoek naar een stoel/bankje of zo'n kruk die ze gebruiken om hoog in het rek iets neer te zetten 🤣














