5 Reacties

2 dagen geleden

Wat naar van de longontsteking…Bij zorgen altijd even de huisartsen post bellen. Zij kunnen ook adviseren! Wanneer heeft ze voor het laatst echt gedronken?

2 dagen geleden

He, wat rot! Slokjes uit joue glas of beker? Met een spuitje wat melk of water in het mondje? Elke milliliter is weer meegenomen. Hou goed in de gaten hoeveel ze ongeveer drinkt over de dag. Dat het veel miinder is dan anders is niet erg voor korte periode, maar ze moet uiteraard wel iets binnen krijgen. En dan vooral de plasluiers bijhouden. Voor nu om 17.30 nog geplast, dan moet ze minimaal morgen ochtend vroeg weer een plas hebben gedaan (2 plasluiers op 24 uur), anders de hap bellen. Misschien proberen straks een droomvoeding te geven? Dat wil nog weleens werken.

2 dagen geleden

Heb je ors in huis? Wij hebben dat weleens met een spuitje gegeven toen onze oudste echt tegen uitdrogen aan zat en weigerde te drinken. Dus steeds een paar ml zo in de mond. Als je dochter nog een speentje heeft, meteen die erachteraan geven (dan gaat de mond dus open voor het speentje en kan je wat vocht toedienen). Maar je gaf aan dat ze nog een plasluier heeft gehad. Tegen ons is altijd gezegd dat elke hoeveelheid (dus ook kleine plasjes) tellen. Je kan dus vrij gerust tot morgenochtend wachten om te zien of er weer een plasje in de luier zit. En bij zorgen, zeker vanwege de longontsteking, altijd even bellen met de HAP! In mijn ervaring denken zij altijd supergoed mee
Bedankt voor het meedenken! Ze had gelukkig wel geplast, niet veel maar wel wat! Ze probeert wel te drinken. Ik heb nu thee met melk en honing gegeven. Een een boterham met Nutella 😂 Ze hoest echt de longen uit haar lijf, het is verschrikkelijk om te zien 😭😭😭😭

gisteren

Reactie op Anoniem1996557

Bedankt voor het meedenken! Ze had gelukkig wel geplast, niet veel maar wel ...
Lijkt me idd vreselijk je kindje zo te moeten zien 😪 Meestal slaat antibiotica wel snel aan, dus hopelijk dit weekend al wat verbetering!