6 Reacties

2 jaar geleden

Ik weet niet of je er eentje thuis hebt of iemand in de omgeving, heb zelf geen idee of je alles kan wassen maar een handstomer werkt heel goed 😊

2 jaar geleden

De riempjes kunnen in principe niet los. Ik heb een sopje gemaakt van Vanish in een emmer en daar de riempjes in laten ‘weken’. Dat werkte echt als een trein!

2 jaar geleden

De hele bekleding kan los en dan kan ie in de wasmachine. Ik had wel instant spijt bij mijn eerste toen ik hem er weer op moest bevestigen. Hij kan makkelijk ‘stuk’ gaan. Dit keer doe ik het dus met een sopje met de hand. Stoomapparaat hieronder ook een goeie tip, ga ik ook maar gebruiken!

2 jaar geleden

De hele bekleding kan los en dan kan ie in de wasmachine. Ik had wel instan ...
Ow, het zit nu inderdaad in de was🤣 hopen dat het goed gaat dus

2 jaar geleden

Wij hebben onze idd gewoon uitgewassen in de wasmachine en dat ging goed 😊

2 jaar geleden

Op YouTube staan heel veel filmpjes hoe je de bekleding er weer goed op krijgt, per type maxicosi. Erg handig!