6 Reacties
2 jaar geleden
Mijn dochter is eind april geboren, was toen best al warm maar eerste weken in een wikkeldeken gelegen. Ik had er een kado gekregen, dat was toen zeker niet genoeg. Dochter heeft toen ook geïmproviseerd in een badcape gelegen. Nu we een zoontje verwachten wel een aantal dunnen wikkeldekens gekocht.
2 jaar geleden
Reactie op Marjolijnnnn
Mijn dochter is eind april geboren, was toen best al warm maar eerste weken ...
Welke heb je gekocht? ☺️
2 jaar geleden
Reactie op Anoniem02072024
Welke heb je gekocht? ☺️
Bij meyco hadden ze sale (misschien nu nog steeds) daar heb ik een vandaan en van koeka een gekocht op de negenmaandenbeurs. Wel kunnen allebei ook mooi voor in de maxicosi. En nog een dun dekentje bij de action die eventueel ook in de wandelwagenbak kan.
2 jaar geleden
Mijn zoontje is in september geboren tijdens een hittegolf week. Hij heeft zeker een week a 2 in of onder een wikkeldeken gelegen van pimpelmees. Daarnaast gebruikte ik hem ook vaak voor huid op huid contact. Deze zomer hebben we een airco in huis dus denk dat ik de wikkeldeken ook nu zeker wel nodig ga hebben.














