20 Reacties
2 jaar geleden
Ik heb een korte zwangerschapsbroek gehaald bij ZEI Heerenveen dat is een fysieke winkel. En heb dat ook een paar jurkjes weg
2 jaar geleden
Thanks! Ik bedoelde inderdaad Ambika, maar goed om te weten dat je daar niet zo enthousiast over bent 😉
2 jaar geleden
Ik heb van die dunne katoenen en linnen broeken met zo’n koordje, van de gewone afdeling van de hm. Ik doe ze meestal onder mijn buik maar kan ook erover! Vind die heel fijn. Maar ze hebben ze nu overal zag ik, ook bij Zara enz.
Jurkjes heb ik laatst via Vinted gekocht. En dan gekozen voor zo’n wijd uitlopend model dus ook niet specifiek voor zwangerschap. Vind het wel fijn dat ik ze hierna dus ook nog aan zou kunnen!
2 jaar geleden
SHEIN en vinted scoor ik hier het meeste! Vooral leuke jurkjes en setjes bij SHEIN. Verder ben ik een echte sportlegging fan. Ook die bestel ik via SHEIN
2 jaar geleden
Reactie op coco1109
Oeh ik zoek dus ook naar die broeken! Heb je misschien een product code?😊
Bv deze!
Pull-on broek van linnenmix https://www2.hm.com/nl_nl/productpage.1138003001.html
2 jaar geleden
Reactie op Immie26
Bv deze!
Pull-on broek van linnenmix https://www2.hm.com/nl_nl/productpag ...
Jaaa perfect! Dankjewel 🙏🏻 hoe hoog komt ie (evt met baby buik)?
2 jaar geleden
FashionMusthaves heb ik een leuke flared legging gekocht en een jumpsuit, Seraphine Maternity nog steeds favoriet maar wel wat duurder.
2 jaar geleden
Reactie op Aniek2307
Ik denk dat je het merk Ambika bedoeld! Ik heb toevallig zelf 2 leggings da ...
Ik draag er een huidskleurig fietsbroekje van Hema onder, vormt je kont ook mooi en hoef je je nergens druk om te maken ;)
2 jaar geleden
Reactie op katieperrie
FashionMusthaves heb ik een leuke flared legging gekocht en een jumpsuit, S ...
Oe die Seraphine is inderdaad leuk!! Wat is jouw ervaring met snelheid van leveren?
2 jaar geleden
Boohoo heeft ook echt veel keuze , en volgensmij is alles nu ook bijna met 50% korting dus top 😁














