10 Reacties
10 maanden geleden
Ik heb een hummingbird besteld, nieuw op de markt maar kan mee tot je kindje 7 is ivm ombouwen tot bolderkar. Ook een grotere reiswieg waardoor je kindje tot 9 maanden erin kan liggen. Dit is beter voor de baby is bewezen in onderzoek.
9 maanden geleden
Ik zit precies met hetzelfde! Enig idee wat de prijsverschillen zijn (compleet?)
9 maanden geleden
Reactie op Violet1994
Is die e gazelle van cybex wel eens in de aanbieding?
Je hebt weleens een aanbieding hier en daar van 100-150 euro of bijv een gratis voetenzak twv 100 euro maar nog niet hele grote aanbiedingen. Misschien omdat ie nog geen jaar op de markt is (juni ‘24) en in de duovariant nog geen concurrentie heeft.
Ik heb onze Joolz destijds op een Belgische webshop gehaald voor 999 ipv 1299 (toen de nieuwste Joolz) dus België en Duitsland kun je ook in de gaten houden 😊
9 maanden geleden
Reactie op himan
Je hebt weleens een aanbieding hier en daar van 100-150 euro of bijv een gr ...
Ow huh wat slim!! Waar vind ik zo’n Duitse/ Belgische website? Of ging je erheen? Ik wist dat helemaal niet! Dankje :)
9 maanden geleden
Reactie op Violet1994
Ow huh wat slim!! Waar vind ik zo’n Duitse/ Belgische website? Of ging je e ...
Ik was begonnen bij Babypark.de en toen gewoon verder gegoogled naar Belgische en Duitse webshops. Onze oude kinderwagen is destijds besteld op Babylux. De cybex e-gazelle s is daar nu niet in de aanbieding maar houd allerlei sites in de gaten zou ik zeggen!














