14 Reacties

VRIEND
4 jaar geleden
Ik heb zelf nog wel eens een hele kleine allergische reactie op ananas, zo’n tinteling op je tong en lippen. Daarom heb ik ananas pas veel later gegeven, zodat mijn kind het zou kunnen vertellen als dat zo was.
Maar ik weet niet of dit een typisch ananas ding is zo’n mini allergietje, of dat dat aan mij ligt 😅
Ik vertrouw het Voedingscentrum wel voor dit soort dingen; even zoeken op ananas en baby.

4 jaar geleden
Reactie op mamavan3meiden
Ik heb zelf nog wel eens een hele kleine allergische reactie op ananas, zo’ ...
Ja dat gevoel heb ik soms ook bij ananas . Dat is vrij normaal. Sommige zijn al goed rijp en zijn dan zoet en andere zijn wat harder en daar heb ik dan ook vaak dat ik een tinteling krijg in mn mond. Dus je zou dan zelf even moeten proeven of hij zoet genoeg is?🤷🏾♀️ Zo doe ik het altijd.

4 jaar geleden
Die van ons eet 1x per twee/drie weken ananas. Gaat er prima in en heeft er geen last van. Bij ons in de familie zijn ook echt 0 allergieën of wat dan ook, als dit wel zo was geweest was ik er voorzichtiger mee geweest.

VRIEND
4 jaar geleden
Met aardbei is er iets met de mini haartjes aan de buitenkant dacht ik 🤔 en dat geschilde aardbei zeg maar wel mag onder de één

VRIEND
4 jaar geleden
Reactie op Saira
Ja dat gevoel heb ik soms ook bij ananas . Dat is vrij normaal. Sommige zij ...
Oh goeie daar ga ik eens op letten of dat bij mij ook de oorzaak is 👍

VRIEND
4 jaar geleden
Reactie op Saira
Ja dat gevoel heb ik soms ook bij ananas . Dat is vrij normaal. Sommige zij ...
Oh goeie daar ga ik eens op letten of dat bij mij ook de oorzaak is 👍

4 jaar geleden
Mijn zoon eet ook ananas. Combi met appel vindt hij echt heerlijk. Aardbei en kiwi gaan er ook met gemak in.
Je leest toch overal andere verhalen over wat goed is en wat niet.. de ene zegt voor 1 beginnen ivm allergieën en de ander na 1 beginnen ivm allergieën. Soms zie je door de bomen het bos niet meer.. 😅
Mijn tip: probeer gewoon een heel klein hapje en kijk hoe hij er op reageert 😊 Tenzij je kindje echt gevoelig is voor allergieën zou ik wellicht voorlichter zijn.

4 jaar geleden
Reactie op mamavan3meiden
Met aardbei is er iets met de mini haartjes aan de buitenkant dacht ik 🤔 e ...
Ik heb een tip van cb... Mensen kunnen allergisch zijn voor aardbeien dit komt door de haartjes... Er word geadviseerd om de aardbeien 5 minuten in warm water te leggen zodat de haartjes eraf gaan....

VRIEND
4 jaar geleden
Reactie op Corina-mike
Ik heb een tip van cb... Mensen kunnen allergisch zijn voor aardbeien dit k ...
Oh dat is een goeie!!! Met ál mijn drie kinderen en ervaring nog nooit gehoord 😃😅