36 Reacties

5 jaar geleden
Ik heb daar ook last van elke ochtend het zelfde liedje braakneigingen bij mijn tandenpoetsen. Bij mij helpt het en beetje als ik eerst iets eet en drink en dan en tijd wacht om tanden te poetsen.

5 jaar geleden
Wauw, ik lig echt nét in bed.. te bekomen van een paar kokhals-reflexen die elkaar opvolgen sinds het tandenpoetsen! Ik heb hier echt pas sins deze week last van (week 12) en dacht al dat ík vreemd was, om bij dit soort dingen last te krijgen van braakneigingen. Fijn om te lezen dat ik niet de enige ben!

5 jaar geleden
Reactie op Blijemama94
Ik heb het als ik moet niezen! 🤷🏼♀️😅
ja ik heb dit ook! echt kotsneigingen dan.. en ik nies 100x zoveel als ervoor uiteraard 🙈

VRIEND
5 jaar geleden
Herkenbaar! Ik heb heel veel braak neigingen, maar geef zelden over. Ik heb het als ik pillen inneem, tanden poets, een bepaalde geur ruik, als ik van binnen naar buiten ga, als ik aan het eten ben. Zoooooo irritant. Ik ben 12,5 week en sinds deze week lijkt het iets minder. Maar gisteren nog 4x gehad.

5 jaar geleden
Ik heb het ook! Maar met tandenpoetsen heb ik het m'n hele leven al 😅 nu tijdens de zwangerschap is het wel erger, ook vooral met geuren, geurassociaties, de poepluiers van m'n dochtertje, na het eten en soms random. Ben nu 15 weken en kan niet zeggen dat het heel veel minder is geworden. Ik ben gelukkig niet misselijk, maar dat gekokhals is wel om gek van te worden.

5 jaar geleden
Ik had hier ook heel erg veel last van. Uiteindelijk heb ik mezelf een extra zachte tandenborstel gehaald en dit helpt echt wel!