Hallo allemaal, in maart gaan kijn man en ik vliegen samen met onze twee kinderen van 2 en 4. Het is voor ons allen de eerste keer. Ik merk dat ik het zelf best spannend vindt omdat ik geen idee heb hoe dit alles verloopt.
We vliegen 3/4 uurtjes en reizen met transavia. Alleen hebben we niet echt ideale tijden. Heenrijs van 17:00/20:00. Terugreis van 20:00/23:30. Hopenlijk slapen de meiden in het vliegtuig.
Hebben jullie tips voor het vliegen met kleine kinderen? Wat is bijvoorbeeld een echte must have in het vliegtuig? En wat zijn jullie ervaringen met een vliegtuig bedje/kleed?
Heel veel liefs!
Hoe ging het en heb je toevallig zelf nu tips? Ik ga over 2 weken voor het eerst vliegen met mijn kinderen van 2 en 4 jaar. De vlucht duurt zo'n 5 uur en ik vind het ook heel spannend!