7 Reacties

4 jaar geleden

Nou wat toevallig! Ik dacht er ook aan. Mijn dochter heeft geen krullen, dus die heeft echt een soort matje in haar nek. Bovenop is het nog helemaal niet zo lang. 🤔

4 jaar geleden

Ik vind het nog wel meevallen met het rommelige, maar denk dat een bezoekje aan de kapper nooit verkeerd is. Het haar van mijn dochtertje is veel korter, maar het model was niet zo mooi meer. Een tijdje terug laten knippen en het viel daardoor veel beter. Nu kan het mooier aangroeien.

4 jaar geleden

Reactie op Finally

Nou wat toevallig! Ik dacht er ook aan. Mijn dochter heeft geen krullen, du ...
Nou precies dat matje is idd wat mij ook stoort.. op de foto lijkt t heel wat maar de bovenkant is echt best kort. En een staartje aan de bovenkant kan ook niet want dan komt niet al het haar erbij 🤷🏼‍♀️ ik weet nog niet wat ik ga doen haha

4 jaar geleden

Hier hetzelfde. Ik ben met mijn dochter naar de kapper gegaan om er een beetje model in te laten knippen. Sommige plukken waren heel lang, andere heel kort, echt een rommeltje. De kapster heeft ervoor gezorgd dat het in haar nek wat meer een lijn werd en daardoor zag het een stuk verzorgder uit. Nu kan het mooi langer groeien. Ik maak haar bovenop een staartje of steek het vast met een speldje anders heeft ze een gordijntje voor haar ogen.

4 jaar geleden

Ik ben al 2 keer met haar naar de kapper geweest 🙈. De eerste keer om er model te laten in knippen en de tweede keer heb ik enkel een froefroe laten bijknippen. Want mevrouwtje wordt boos van speldjes of andere dingen in haar haar 😂 en anders zag ze niets meer 😂.

4 jaar geleden

Ik durfde niet te knippen dus ik heb nu wat kapseltjes met stiekjes zodat het toch netjes zit