16 Reacties

2 jaar geleden
Ik ben even benieuwd naar ervaringen. Wij hebben een kidsmill (sixties) ledikant die omgebouwd kan worden naar een peuterbed, waardoor ze er zelf in en uitkan. Ik ben dus heel bang dat ze er zelf telkens uit gaat als ze moet slapen. Ze wil nu wel al telkens zelf naar haar bed lopen en er het liefst zelf inklimmen (wat dus nog niet gaat omdat ik bang ben voor gedoe termijn ze nu wel makkelijk gaat slapen als ze ligt)..
Wat zijn jullie ervaringen hiermee?

2 jaar geleden
Reactie op Miraclesdohappen
Ik ben even benieuwd naar ervaringen. Wij hebben een kidsmill (sixties) led ...
Hier kan hij er ook zelf in en eruit. Maar slaapt vandaag weer in zijn ledikant. Want ik leg hem wakker in bed en valt zelf in slaap, maar in zijn peuterbed gaat hij er dus uit na een paar minuten en gaat dan met zijn speelgoed spelen😫
Weet momenteel zelf ook niet hoe ik moet aanpakken🤷🏻♀️

2 jaar geleden
Reactie op Miraclesdohappen
Ik ben even benieuwd naar ervaringen. Wij hebben een kidsmill (sixties) led ...
Hier was ik ook bang voor. Wij hebben een heeeele ondernemende peuter dus ik dacht het zal wel ellende worden. Maar ik heb het gewoon geprobeerd. Voor zijn 2e verjaardag heeft hij een nieuw bed (gewoon een 1 persoonsbed) gekregen en hij is er werkelijk nog nooit uit gegaan. Hij kreeg ook gelijk een nieuwe kamer (en een andere ruimte). Hij wilde er de eerste nacht gelijk slapen! De dagen erna wel even huilen af en toe omdat hij in zijn ledikant wilde slapen op zijn oude kamer, maar ging dan uiteindelijk toch slapen en niet spoken. Hier is het dus echt zo meegevallen! Ik realiseer me wel dat elk kindje anders is maar ik kan alleen maar adviseren om het gewoon te proberen! S avonds even wat meer de tijd nemen om gezellig samen een boekje te lezen ofzo! Misschien ook een nieuw boekje/nieuwe knuffel. Werd ie hier heel enthousiast van 😂

2 jaar geleden
Hier heeft het eenpersoonsbed bijna een half jaar op haar kamer gestaan voordat ze erin wilde 🙈. We hebben er zelf ook geen druk achter gezet. Afgelopen zomer met de caravan weg geweest waar ze ook in een groot bed lag en sindsdien wilt ze er thuis ook in. Savonds gaat ze er eigenlijk niet uit, waren we in de caravan best wel streng over. In de ochtend komt ze nog wel eens zelf naar ons toe, nadat ze roept en toestemming krijgt. In de ochtend vind ik het wel makkelijk dat ze zelf kan komen, want af en toe ben ik de baby aan het voeden en dan kan ze zelf bij me komen liggen ☺️.
Wij hebben overigens wel een traphekje boven, voor het geval dat ze snachts wel gaat spoken. (Doen haar deur open als wij naar bed gaan).

2 jaar geleden
Reactie op Miraclesdohappen
Ik ben even benieuwd naar ervaringen. Wij hebben een kidsmill (sixties) led ...
Hier ook een ondernemend meisje. Eerste dag dat haar nieuwe bed stond heel enthousiast 40 keer erin en eruit geklommen. Ze klimt 's avonds zelf in bed en 's ochtends weer eruit. Maar ze lijkt nog niet op het idee te zijn gekomen dat ze uit bed kan voordat papa en mama wakker worden.
Alleen toen laatst haar favoriete knuffel in de was zat omdat ze die voordat ze naar bed ging in de wc had laten vallen. Toen stond ze ineens in de gang te huilen.
Verder geen problemen gehad. Ze is veel te trots dat ze een grote meiden bed heeft. En ze vindt het veel te gezellig dat we nu naast haar in bed kunnen liggen om voor te lezen.

2 jaar geleden
Ons zoontje slaapt nu 2 nachten in zijn nieuwe kamer. Afgelopen nacht wilde hij ook meteen in z'n nieuwe bed. Dat gedaan en ging super goed! Duurde alleen iets langer voor hij in slaap viel, mijn man is er even naast blijven zitten. Vanochtend bleef hij ook nog lekker liggen knuffelen met al zijn knuffelen toen hij wakker werd, tot we hem ophaalden. Ik hoop vooral dat hij niet bedenkt dat hij er zelf al eerder uit kan. Ik ben bijna uitgerekend van onze 2e dus hoop vooral dat het zo goed blijft gaan.

2 jaar geleden
Hier nu ook een groter bed. Meegroeibed is het dus staat nu op de kleinste stand.
Het lukt me nog niet om haar erin te laten slapen. Ledikant klom ze niet uit dus was eenvoudiger 😅
Iemand nog tips?
Ben er al bij gaan liggen, maar ze houd me nauwlettend in de gaten of in er niet uitga 🤣


vorig jaar
Hier inmiddels een week over naar haar grote meidenbed, wat is ze trots! En ze komt er niet uit en slaapt er goed in. Mega blij!
