8 Reacties

4 jaar geleden
Ik denk dat ik het zelfde heb. Geen jeuk idd. Heb ze tot nu toe alleen nog op mijn boven rug. Heel gek.

4 jaar geleden
Idd, heb ik ook gehad. Ik stond vol op mijn rug en borstkas. Ben ermee naar de huidspecialist( op aanraden van gynaecoloog) geweest en had van haar 2 soorten zalf voorgeschreven gekregen. 2 weken en ik was er volledig vanaf.

4 jaar geleden
Reactie op Eszraa
Ik heb het ook, helaas enorm veel jeuk! :( slapeloze nachten door het jeuke ...
Ja ik zou zeker naar de huisarts gaan. Bij mij zei de assistent als het erger wordt of gaat jeuken dat ik weer moest bellen.

4 jaar geleden
Reactie op Babynr2ontheway
Idd, heb ik ook gehad. Ik stond vol op mijn rug en borstkas. Ben ermee naar ...
Oke goed om te weten. Ik heb maandag een afspraak bij de vk zal het haar eerst nog laten zien.
Ik slik ook suprimal en las nu dat je als bijwerking bij overgevoeligheid huiduitslag kan krijgen. Misschien dat ik toch de huisarts al bel, zij hebben mij dit voorgeschreven en zouden het dus moeten weten.

4 jaar geleden
Reactie op Marije0412
Ik denk dat ik het zelfde heb. Geen jeuk idd. Heb ze tot nu toe alleen nog ...
Ja het vreemde is dat er op Google ook niks over te vinden is.

4 jaar geleden
Ik ben bij de huisarts geweest. Ze denkt dat het pityriasis rosea is. Dit is een huidaandoening waarvan het ontstaan onbekend is. Het zou volgende week moeten afnemen.