11 Reacties

4 jaar geleden

Wat een ontzettend naar nieuws. Het maakt je echt onzeker. Ik heb geen ervaring met trisomie 14, maar afgelopen donderdag waren wij in het ziekenhuis en daar werd gezegd als er een nevenbevinding wordt gevonden op: 7, 11 of 14 dat het niet met dezelfde zekerheid is als bijvoorbeeld 13,18 en 21. Er is dan nog een hele goede kans dat het alleen in de placenta zit. Ik ga voor jullie duimen. 🙏🏻

4 jaar geleden

Wat een rotnieuws !!! Hopelijk komt alles goed. Sterkte ☘️💋💋

4 jaar geleden

Wat een rotnieuws zeg! Ik hoop met jullie mee dat het alsnog goed komt. Hier een Nipt die niet beoordeelbaar is, dus nog een tweede maal bloed laten nemen.

4 jaar geleden

Reactie op daegonna

Wat een rotnieuws zeg! Ik hoop met jullie mee dat het alsnog goed komt. Hi ...
Hoezo niet beoordeeld is?

4 jaar geleden

Reactie op ambervr

Hoezo niet beoordeeld is?
Dat kan als er bijvoorbeeld biet voldoende bruikbaar materiaal uit het bloedstaal kon gehaald worden. Of om een andere reden iets verkeerd gelopen met de testen waardoor het resultaat niet betrouwbaar is.

4 jaar geleden

Reactie op Neleken

Dat kan als er bijvoorbeeld biet voldoende bruikbaar materiaal uit het bloe ...
Oh oké vandaar! Vervelend. Ik wacht al bijna 2 weken op de uitslag. 🤷🏼‍♀️

4 jaar geleden

Reactie op daegonna

Wat een rotnieuws zeg! Ik hoop met jullie mee dat het alsnog goed komt. Hi ...
Bij jullie ook nog even spannend dus! Hopelijk is alles goed 🍀

4 jaar geleden

Geen ervaring met trisomie 14, wel met het Radboud bij een zwangerschap die niet loopt zoals zou moeten. Hele aardige, lieve en meedenkende mensen, vraag ze gerust het hemd van het lijf! Sterkte!

4 jaar geleden

Reactie op Suus31

Bij jullie ook nog even spannend dus! Hopelijk is alles goed 🍀
Hopen we ook. Ben wel wat in paniek geraakt nu. 🍀 laat ons hopen op hoede afloop voor ons beiden!

4 jaar geleden

Wij hadden ook een nevenbevinding maar op trisomie 7. Vorige week de uitslag van de vlokkentest gekregen na uitgebreide uitleg in het ziekenhuis en er was niets meer terug te vinden van de nevenbevinding dus het kan allemaal goedkomen!

4 jaar geleden

Reactie op laura0123

Wij hadden ook een nevenbevinding maar op trisomie 7. Vorige week de uitsla ...
Wat fijn voor jullie Laura! ❤ dat geeft mij ook weer een beetje hoop