12 Reacties
5 jaar geleden
Heb net hetzelfde maar wel gepaard gaand met krampen en serieus wat slijm en of vochtverlies. Ik kom uit België dus ben bij gynaecologe. Wacht nog tot 9 u en bel haar dan op wat ik moet doen. Langs haar gaan of naar Materniteit om aan ctg te gaan liggen ofwel gewoon thuis afwachten. 🤷♀️.
Spannend in ieder geval. Ben nog maar 37+1 dus dan hoop je dat alles in ieder geval in orde is.
5 jaar geleden
Rijk rekenen? Je weet dat een slijmprop verliezen helemaal niks zegt over wanneer je gaat bevallen?
Of dit (een deel van) de slijmprop was kunnen wij hier natuurlijk niet weten maar zoals ik hierboven zeg maakt het dus eigenlijk ook helemaal niet uit of het de slijmprop was. Je lichaam maakt gewoon weer nieuwe aan.
5 jaar geleden
Reactie op daegonna
Nolan is geboren om 15:40. Met 3kg320 en 50 cm doet hij het goed om op 37 w ...
Gefeliciteerd! ♥️🤗
5 jaar geleden
Reactie op maybabyx
Dit kun je wel zeggen maar bij mij was het wél een teken. Een dag later, op ...
Dat kan dus puur toeval zijn. Het gaat mij erom dat moeders zich daar niet teveel op zouden moeten focussen. Geeft alleen maar teleurstelling als er geen reactie van het lichaam komt of juist angst wanneer de slijmprop al vroeg in de zwangerschap verloren wordt














