9 Reacties

5 jaar geleden

Toevallig gisteravond nog naar gekeken! Ik ben al BHV'er en we krijgen soms wel wat mee in de trainingen over baby's en kinderen. Maar het lijkt me toch wel heel goed om daar nog specifiek op te focussen en de kennis weer goed in het geheugen te hebben, zodat je tenminste weet dat je kan handelen in een noodsituatie.

5 jaar geleden

Dank! Nav je post meteen geboekt

5 jaar geleden

Mijn man en ik willen dat ook gaan doen. Iemand een tip waar we zo'n online cursus kunnen volgen?

5 jaar geleden

Reactie op KimH89

Mijn man en ik willen dat ook gaan doen. Iemand een tip waar we zo'n online ...
Ik heb het via http://www.savitae.nl/ deel online en een avond praktijk, je krijgt een certificaat van het oranje kruis. Weet eigenlijk niet of er meer aanbieders zijn en wat het verschil is.

5 jaar geleden

Dank jullie wel!

5 jaar geleden

Goeie tip!

5 jaar geleden

Hele goeie tip! Dankjewel! Ik vraag eens na bij mijn mutualiteit in België :-)

5 jaar geleden

Via VGZ krijg je een jaarlijks budget van €500 hiervoor, dus zodra het weer mag ga ik inderdaad gewone en kinderEHBO doen. Precies, hopen het nooit nodig te hebben maar voor de zekerheid toch wel fijn gevoel.