15 Reacties
5 jaar geleden
Het was laatst bij de keuringsdienst op televisie. Het is dus allemaal het zelfde! Ik zou lekker voor het kruitvat huismerk gaan!
Wij hadden bij onze dochter het huismerk van de etos, want dat zit in een handig blik!
5 jaar geleden
Jazeker! Wij gaan ook voor Kruidvat ipv Nutrilon na het zien van de aflevering van Keuringsdienst van Waarde:
https://www.npo3.nl/keuringsdienst-van-waarde/25-02-2021/KN_1725001
5 jaar geleden
Wij hebben in het begin bij ons dochtertje kruidvat gebruikt ging helemaal goed nergens last van! Door de corona was heel vaak de babyvoeding die ik nodig had uitverkocht en zijn we over gestapt naar de babyvoeding van Hero wat ook zeker goed is bevallen!
5 jaar geleden
Kruidvat👌 ik heb de eerste maand borstvoeding gegeven en daarna overgegaan op fv. Ons mannetje doet heel goed
5 jaar geleden
Ik kijk voor de vergelijking altijd op deze site:
http://www.babyvoedingchecker.nl/ProductCheck
Kun je ook zien wat er in de flesvoeding zit in vergelijking met andere merken. Kun je een wel overwogen keuze maken wat je je kindje geeft.
5 jaar geleden
tip om dit eens te lezen. ik ga ook fles voeding geven..
https://www.ad.nl/koken-en-eten/verbijstering-over-dure-flesvoeding-van-a-merken-moet-je-nagaan-hoe-ze-ons-belazeren~af9261d9/
5 jaar geleden
Mag eigenlijk niet uit wat je aan je baby gaat geven. Ik heb toevallig keuring dienst waarde programme gekeken paar weken geleden met topic flesvoeding. Deskundige hebt duidelijk verteld dat alle flesvoeding van 0-6maanden geen verschil uitmaakt wat voor merk het ook is omdat alle bedrijven/merken zijn wettelijk verplicht om hetzelfde ingrediënten te gebruiken. Wat daarna toegevoegd wordt na 6 maanden is ook niet wetenschappelijk bewezen dat beter is voor de baby. Het is meer suiker dat ze toevoegd ,flesvoeding met 1t/m6 bijvoorbeeld. De hoger de nummer kan vergelijken met glaasje cola dat je je kind eigenlijk aan t geven ipv melk. Op de moment dat babies vaste voeding kan eten is beter om gewone groenten of fruit te eten om extra vitamine te krijgen en biologische melk ipv flesvoeding. Dure merken zeg niet altijd dat beter is. Het is maar wat je baby lekker gaat vinden.














