Iemand tips? Praktische en gezonde kant en klaar tussendoortjes om mee te nemen? Ik gaf eerst de Nestlé babyreepjes, maar zag net (pas) dat daar 50gr suiker in zit per 100gr 😅😫
Kant en klare hapjes zijn denk ik nooit helemaal gezond. Je kan ook mealpreppen en in de vriezer doen, dan heb je een soort van kant en klaar tussendoortje de volgende keer haha (fruit of groenten muffins, cake, etc)
Banaan, (volkoren) soepstengels, maria-biscuit koekje, gewoon een halve boterham (dit levert wel wat meer viezigheid op 😅) in de hand of dadeltjes van de kleine keuken
Maisvingertjes (de kruidvat versie dan dat zijn grote stengels), rozijntjes, maria biscuitje, knijpfruit, normaal fruit zoals banaan, stukjes peer, druiven, etc.
Inderdaad snack stengels van de Kruidvat: die zijn echt ideaal omdat ze lang zijn en echt niet duur! (Euro per zak) en rozijntjes! (Al zit daar natuurlijk ook suiker in, soort van natuurlijke suikers maar toch!)