13 Reacties
4 jaar geleden
Veel testers overal pakken elk kindje reageerde anders op de zalfjes. Hier werkt die van vsm het best. Maar het is trail And error.
4 jaar geleden
Wij hebben al hele tubes verbruikt. Ligt echt aan de billen en gevoeligheid van je kind. Zo gekocht als het op is :) qua wat is een beter merk: ipc is heel veel 'afgekeurd' als je je echt in de ingrediënten gaat verdiepen helaas.
4 jaar geleden
Ik zweer echt bij de babybillen zalf van dokter leenarts.
Sodocreme is eigenlijk niets anders dan zinkzalf met heeeeeeeel veel toegevoegde stoffen.
Die van dokter leenarts heeft maar 3 ingrediënten en is daardoor heel hoog in de concentratie zink (de werkzame stof bij luieruitslag of andere kwaaltjes, dus ook de werkzame stof in sudocreme).
Ik gebruik deze zalf ook voor mezelf ook bij andere ongemakken. Google maar eens waar je zinkzalf allemaal voor kunt gebruiken.
Ik heb hem pas laatst ontdekt, m'n dochter is nu een jaar. Ik wou dat ik het eerder gevonden had!
De zalf van dokter leenarts is wel iets prijziger, naar je doet echt heel lang met zo'n pot omdat je echt maar een klein beetje nodig hebt door de hoge concentratie zink en hij smeert bovendien heel makkelijk!















