18 Reacties

8 maanden geleden
Niet helemaal wat je vraagt wat betreft de batterij, maar wij hebben zoiets op de gang en op haar kamer (weet niet of het precies hetzelfde merk is). Maar die kun je dimmen. Die op haar kamer heeft ook een rode kleur, schijnbaar beter voor melatonine aanmaak. Gaat automatisch aan/uit bij schemering en licht. De verbruikskosten hebben wij niet opgemerkt, zo weinig dus lijkt me 馃槄
Ik kwam bij Hema, action, Amazon ook nog lampjes tegen met batterij. Maar ik weet niet of ze lang meegaan op de batterij...
https://www.bol.com/nl/p/lusq-2-stuks-nachtlampje-kinderen-stekkerlamp-nachtlampje-stopcontact-multi-colour-stopcontactlamp/9300000053548213?referrer=socialshare_pdp_androidapp

8 maanden geleden
Wij hebben deze nu een halfjaar en heel blij mee. Staat in het bedje van mijn dochter en ze kan hem heel makkelijk zelf aanklikken, hij gaat na 30min of 8uur vanzelf uit.
Bekijk deze T脰V脛DER van IKEA.
Nog wat extra informatie:
https://ingka.page.link/ZboUqCDsMt4aQ33f6

8 maanden geleden
https://www.bol.com/nl/nl/p/numsy-babykamer-nachtlampje-automatische-lichtsensor/9300000128406712/?Referrer=ADVNLGOO002035-S--9300000128406712&gad_source=1&gbraid=0AAAAAD5OnmP54bLPzyQn2E7-rpv5Q5VMZ&gclid=CjwKCAjwufq2BhAmEiwAnZqw8rwzqogMoAL0_wUXNuC08b8gfl2uZ0EdEetSbOza_P7At0byXeuYsBoCXaYQAvD_BwE#modal_open
Wij hebben dit lampje! kan op
3 standen en in de omschrijving zeggen ze dat het uitkomt op 1 euro per jaar. ( je krijgt 2 lampjes geleverd)
hier lifesaver! en dus heeel zuinig!

8 maanden geleden
Wij zijn heel blij met de lampjes van Mr Maria, vooral bekend van het nijntje lampje maar inmiddels ook veel andere figuren uit Nijntje.
Ze hebben meerdere standen en de zachtste stand is echt heel zacht. Prima om bij te slapen. En in die zachtste stand houdt de batterij het minstens 3 weken vol.
Wij vinden ze echt ideaal, waardoor alle 3 onze kinderen een eigen lampje hebben. Maar, het is wel een kleine investering... we hebben, vanwege de prijs, verschillende lampjes geprobeerd en deze bevalt toch echt het beste.
https://www.mrmaria.com/nl/nijntje-lamp/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwufq2BhAmEiwAnZqw8kXjINq6WZw8ot5Hnj7HwCVQustx9lYbCwZbUkzUU4VG7o6r3gi2rRoCxB4QAvD_BwE

8 maanden geleden
Reactie op Vlinder94
Deze hebben wij ook. Echt heel fijn!

8 maanden geleden
Reactie op WLN
Die van 30 cm idd. Ze staan bij mijn kinderen in het bedje, naast hun kusse ...
Mijn kinderen zijn er trouwens heel erg aan gehecht. Ze gaan daarom ook altijd mee op vakantie. Wat prima kan, want je kan ze heel plat duwen in je koffer/tas. En je bent niet afhankelijk van de aanwezigheid van een stopcontact oid (die ook nog op de juiste plek moet zitten).

8 maanden geleden
Reactie op WLN
Mijn kinderen zijn er trouwens heel erg aan gehecht. Ze gaan daarom ook al ...
Een vraagje over de mr Maria lamp.... ik zie alleen foto's online met een snoer, maar die kun je er dus gewoon afhalen zodat de lamp ook draadloos te gebruiken is?

8 maanden geleden
Reactie op Violetsareblue
Een vraagje over de mr Maria lamp.... ik zie alleen foto's online met een s ...
Oh en is er een oud en een nieuw model waar nog onderscheid in zit? 馃檲

8 maanden geleden
Reactie op Violetsareblue
Oh en is er een oud en een nieuw model waar nog onderscheid in zit? 馃檲
We hebben Nijntje, 6 jaar geleden gekocht en Snuffie en Boris beer (4 en 2 jaar geleden gekocht). Nijntje heeft een ander lampje dan Snuffie en Boris. Dus ik denk dat Nijntje een ouder model is?

8 maanden geleden
Reactie op WLN
Volgens mij is die hele grote met snoer. Wij hebben die van 30 cm en die he ...
Ohh vandaar, ik zat naar 50cm te kijken en die zie ik inderdaad alleen met snoer. Dan ga ik even naar de 30cm kijken 馃檪