7 Reacties
3 jaar geleden
Medela heeft inderdaad allemaal leveringsproblemen op hun producten. Ik ben bang dat je naar een alternatief moet... of even op vinted kijken? Daar staan nog wel eens niet gebruikte spenen op.
3 jaar geleden
Philips avent ultra air heeft ook die vorm speen. https://www.kruidvat.nl/philips-avent-ultra-air-night-6-18m-fopspeen/p/5680697?gclid=Cj0KCQiAwJWdBhCYARIsAJc4idCg_OXA5d_5EFRUTkM8pSRjCAzY-4zcKRgsLdiBCYDyzeYXrpp7bWcaAn3bEALw_wcB
3 jaar geleden
Hoi!
Mijn zoontje had ook de medela siliconen speen na die van het ziekenhuis. Tijdje terug heb ik de Difrax Siliconen fopspeen 6-12maanden gekocht (was in promo bij de Kruidvat, 2de difrax/nuby aan halve prijs) dus dacht ik gauw nemen om te proberen. Om een of andere reden heeft hij deze fopspeen aanvaard! Ik snapte er helemaal niets van! Had voordien andere difraxen uitgeprobeerd en die moest hij absoluut niet.
















