11 Reacties
2 jaar geleden
Hier heeft ze helaas nooit in de swimtrainer of zwembad gewild. Welke puddle jumper gebruiken jullie? Onze dochter is vrij lang en smal en nog geen 11 kg. Ik kan er nog geen vinden helaas.. ik had wel een zwemvest gezien met bandjes eraan van konges slojd lijkt me ideaal. Maar die zijn nergens leverbaar voor de leeftijd 1-2 jaar.
2 jaar geleden
Reactie op ananas123
Hier heeft ze helaas nooit in de swimtrainer of zwembad gewild. Welke puddl ...
Wij hebben zoiets gehad maar ze kantelde steeds op haar buik (dus gezicht in het water) door dat de rug meet drijf vermogen had dan de buik ivm de rits vonden wij levens gevaarlijk.
Ik heb gewoon normale van puddle jumper 15 tot 30 kg mijn zoon had hem aan dat hij 1 jaar was.
Denk dat hij toen 10kg was
2 jaar geleden
Reactie op Inny
Wij hebben zoiets gehad maar ze kantelde steeds op haar buik (dus gezicht i ...
Wij hebben ook een zoon van 1,5 lang en smal (10,6 kg en 90 cm. ) gaat heel goed met de Puddle Jumper die van ons is vanaf 13 kg. Ze moeten even door hebben, hoe ze hun evenwicht moeten bewaren en het hoofdje om hoog moeten houden














