Hoi allemaal!
Wij hebben een elektrische bakfiets, maar moeten er nog een tweede fiets naast waar zowel ik of m’n vriend op kan fietsen als de ander op de bakfiets gaat (onze fietsen nu stammen nog uit onze studententijd :p)
Welke (mama)fiets raden jullie aan? Een elektrische is eigenlijk te duur (en niet nodig, omdat we op fietsafstand van werk wonen). Dus ben op zoek naar aanraders voor een “gewone” stevige (mama)fiets
Ben benieuwd!
Gazelle Bloom. Ook erg fijn. Ik fiets niet zo vaak dus kocht deze 2e hands via marktplaats voor een mooie prijs. Best veel aanbod op marktplaats. Wel even het framenummer checken uiteraard!
Hier een batavus mambo mama alleen ivm 2e kindje nu gekozen voor een elektrische. Dus de batavus komt binnenkort in de verkoop, mocht iemand interesse hebben. Regio Weert.