8 Reacties

vorig jaar

Ikea heeft ledikantjes waar je de zijkant eraf kan halen!

vorig jaar

Ik gebruik een ledikant van ikea waarbij de zijkant eruit te halen is omdat je hem om kan bouwen tot peuterbed. Hij is net iets lager dan mijn bed maar staat er strak tegen aan dus het kan prima.

vorig jaar

Zit er ook nog iets qua formaat tussen een cosleeper en ledikant? Wij zitten ivm een verbouwing in een tijdelijke woning en de kleine ligt dus voorlopig nog wel bij ons op de kamer. Een ledikant lijkt me meteen zo groot.

vorig jaar

Reactie op X1993

Ik gebruik een ledikant van ikea waarbij de zijkant eruit te halen is omdat ...
Oh top! Maar hoe doe je het dan als je baby erin ligt als jij er even niet bij bent? Kan hij dan niet in je bed rollen en daar dan uit vallen? Of denk ik nu te angstig? 🤭 lijkt me wel een fijn idee om 'm ook 'dicht' te kunnen doen als ik bijv even de was doe ofzo

vorig jaar

Ik heb al sinds het begin een IKEA ledikant aan m’n bed. We hebben hem verhoogd en een stukje schuim dus de matras loopt door in mijn bed.

vorig jaar

Reactie op iHeidi

Ik heb al sinds het begin een IKEA ledikant aan m’n bed. We hebben hem verh ...
Welk ledikant is dat? En hoe doe je dat als je baby gaat rollen? Daar is de mijne nu net mee begonnen namelijk

vorig jaar

Reactie op floortjeg7

Welk ledikant is dat? En hoe doe je dat als je baby gaat rollen? Daar is de ...
Oh ik lees dit nu pas! Het is de Gulliver. Hij rolt soms op zn buik maar er is plek zat, en ik word echt van elk zuchtje wakker! Kan me in de toekomst wel voorstellen dat hij tegen mij aan gaat kruipen, maar dat zien we dan wel :)

vorig jaar

Een optie is misschien ook de Chicco next 2 me forever