9 Reacties

vorig jaar

Ik heb het toevallig aan onze kinderarts gevraagd en die zei dat t geen kwaad kon 😄

vorig jaar

Reactie op Loutjeee

Ik heb het toevallig aan onze kinderarts gevraagd en die zei dat t geen kwa ...
Gelukkig! Jaa vind het zo lastig. Ik denk altijd ze drinken wel wat ze nodig hebben. Maar op consultatiebureau vonden ze het wel veel. Maar mocht eigenlijk niet ophogen. Ben blij dat ik dat wel heb gedaan. Want hij drinkt nu wel minder. Wel nog steeds boven de liter. Maar niet zo (extreem) veel meer.
De 1 litergrens is achterhaald. Zie website van richtlijnen jeugdgezondheid: https://www.jgzrichtlijnen.nl/alle-richtlijnen/richtlijn/?richtlijn=4&rlpag=526 Ik ben begonnen met borstvoeding, langzaam afgebouwd en nu volledig kunstvoeding. Ik voed nog steeds op verzoek en heb niet een een idee van hoeveel ze drinkt. Soms 5 flessen van 180, soms 7. Zolang ze happy is en af en toe wat melk laat staan (wat mij zegt dat ze voelt wanneer ze genoeg heeft) vind ik het prima. Uiteraard met een langzame speen en meestal probeer ik therapeutisch te voeden.

vorig jaar

Mijn eerste zoontje dronk ook boven de liter en tienzei het cb ook dat het re veel was en niet goed zou zijn voor de nieren of dat hij meer kans op obesitas zou hebben. Destijds geloofde ik dat maar ben er nu ook achter dat het achterhaald is. Ik durfde toen ook niet op te hogen met flessen en probeerde ervoor te zorgen dat hij niet zoveel drong. Uiteindelijk ging hij in de lengte groeien en bewegen en ja hoor zijn groei nam af en toen zei het cb dat hij meer moest eten (hapjes dan wel, maar toch). Ik zou hem dus lekker geven waar hij behoefte aan heeft en wat het cb zegt met een korrel zout nemen 🥲

vorig jaar

Mijn zoontje nu 14 weken drinkt soms ook meer dan een liter. Ik voed op verzoek. Gaf eerst grotere flessen van 180+6 maar ben vandaag weer overgegeven op 150+5 en dan komt hij iets vaker. Maar hij spuugt erg veel en kan toch die grote hoeveelheden niet goed verwerken.

vorig jaar

Reactie op Anna1312xxx

Gelukkig! Jaa vind het zo lastig. Ik denk altijd ze drinken wel wat ze nodi ...
Nee precies. Soms bij dat cb 😴

vorig jaar

De onze van 18 weken drinkt 6 flessen van 180+6 schepjes. Dus 6x 200 ml. Is eigenlijk 1 fles te veel dus? Maar hoe kan ik dat afbouwen? Avond fles van 23.00 niet meer geven of de nachtfles niet geven? Ze wil allebei voor mijn gevoel.

vorig jaar

Reactie op Elskiew

De onze van 18 weken drinkt 6 flessen van 180+6 schepjes. Dus 6x 200 ml. Is ...
Je kan ook is op verzoek proberen en kijken hoe ze dan komt..

vorig jaar

Reactie op Elskiew

De onze van 18 weken drinkt 6 flessen van 180+6 schepjes. Dus 6x 200 ml. Is ...
Dit heb ik ook precies. Ook 6 flessen. Ik accepteer het maar. Hij zal het dan ook wel nodig hebben denk ik dan maar. En hij komt niet extreem hard aan. Dus maak me niet super veel zorgen