7 Reacties
6 uur geleden
Hebben wij ook gehad toen onze dochter 5,5 maand was. Meerdere keren per dag melk aanbieden, verder hebben we ons erbij neergelegd. Het heeft denk ik bij elkaar 2 weken geduurt en nu drinkt ze weer als vanouds.
6 uur geleden
Ten tijde dat ze slecht dronk kwamen we zeker niet aan het aantal ml. dat ze zou moeten drinken. Ik denk dat we zo rond de 400 ml. zaten op een dag, veel te weinig natuurlijk. Ze haalt het nu wel goed in moet ik zeggen. Je moet wel goed uitkijken dat ze niet uitdroogt hoor.
5 uur geleden
Hier hebben wij ook regelmatig last van met onze kleine meid. Ze drinkt sowieso altijd maar net of het randje of eronder van de formule. CB had tegen ons gezegd dat de formule voor het aantal ml per dag vooral voor de eerste 3 maanden geldt. Daarna kan ze naar behoefte drinken, zolang ze voldoende plasluiers heeft, vrolijk/tevreden is en niet afvalt is er niets aan de hand.














