14 Reacties

4 jaar geleden

Een warm badje met eucalyptus. Drinkt je kindje nog voldoende? Een oorontsteking kan enorm pijn doen bij het liggen, je kan het bedje wat schuiner zetten

4 jaar geleden

Een warm badje met eucalyptus. Drinkt je kindje nog voldoende? Een oorontst ...
en waar vind je da voor in bad te doen en ja drinken doet ze wel nog voldoende

4 jaar geleden

Aaaaah das echt niet leuk.. Wij zijn er net doorheen.. Onze zoon had een dubbele oorontsteking.. Heeft uiteindelijk 4 nachten op mij geslapen zoveel mogelijk rechtop. En daarna zijn ledikant best wel schuin gezet. Luuf gebruikt voor het makkelijker ademen. En wij hadden ook een kuur. Maar goed geen garanties dat dit voor jullie ook werkt. Roan was toen al wel door zijn piek heen.

4 jaar geleden

Reactie op Danielle De groot

Aaaaah das echt niet leuk.. Wij zijn er net doorheen.. Onze zoon had een du ...
hallo ik ben nu aan dag 3 met antibiotica enzo en hoe bedoel je met kuur als ik mag vragen

4 jaar geleden

Reactie op girlly

hallo ik ben nu aan dag 3 met antibiotica enzo en hoe bedoel je met kuur ...
Met kuur bedoel ik antibiotica

4 jaar geleden

Reactie op Danielle De groot

Met kuur bedoel ik antibiotica
hallo ja da helpt wel ma eens het s nachts is wordt ze veel wenend wakker

4 jaar geleden

Reactie op girlly

hallo ja da helpt wel ma eens het s nachts is wordt ze veel wenend wakker
Dat was bij ons ook weer de eerste nachten dat hij alleen lag.. Veel heen en weer lopen en werd vanzelf weer beter.. Duurde we echt even..

4 jaar geleden

Reactie op Danielle De groot

Dat was bij ons ook weer de eerste nachten dat hij alleen lag.. Veel heen e ...
ok dank u wel voor je info

4 jaar geleden

Reactie op girlly

en waar vind je da voor in bad te doen en ja drinken doet ze wel nog voldoe ...
Van zwitsal. In de supermarkt bv delhaize.

4 jaar geleden

De verkoudheid kan voor een druk op de oortjes zorgen doordat de holtes vol zitten, dat doet erg veel zeer. Misschien een neusspray met zoutoplossing gebruiken zodat de holtes weer open gaan.

4 jaar geleden

Een warm badje met eucalyptus. Drinkt je kindje nog voldoende? Een oorontst ...
Eucalyptus of menthol kan gevaarlijk zijn voor je kindje omdat dit op luchtwegen kan slaan. Misschien even googlen Wat hier helpt om de snot wat los te krijgen is een halve uit in 2 of 4 partjes op de kamer te zetten. Vooral een ui die flink " stinkt "

4 jaar geleden

Je kunt ook eucalyptus druppels kopen bij Holland&Barret en dat in de luchtbevochtiger druppelen. Werkte bij ons perfect. Onder de voetjes Luuf smeren, ik deed ook klein beetje op het puntje van zijn neus. Maar echt super weinig (huisarts vond het goed). Ui in de kamer werkt ook goed. En otrivin neusreiniger is echt een aanrader vervolgens otrivin neusspray doen. En ook heel veel laten rusten.. en water drinken. Ik gaf mij zoontje thee met lauw water.

4 jaar geleden

Reactie op I18

Eucalyptus of menthol kan gevaarlijk zijn voor je kindje omdat dit op lucht ...
Ik gebruik eucalyptus van zwitsal en kaliptus voor op zijn borst heb daar nog nooit problemen mee ervaren hoor.

4 jaar geleden

Ik gebruik eucalyptus van zwitsal en kaliptus voor op zijn borst heb daar n ...
Is ook niet perse gevaarlijk voor elk kindje maar het kan wel zijn dat je kindje er gevoelig voor is en dan kan het wel gevaarlijk zijn; Hieronder een stukje over eucalyptus en andere oliën Eucalyptus helpt om taai slijm in de luchtwegen op te lossen en makkelijker te kunnen ademen. Maar pasgeboren baby’s kunnen het vrijgekomen slijm nog niet goed genoeg ophoesten, omdat hun spieren daarvoor nog niet genoeg ontwikkeld en geoefend zijn. Daarom wordt afgeraden om producten met eucalyptus te gebruiken voor baby’s die jonger zijn dan 3 maanden. Een te hoge concentratie eucalyptus kan de gevoelige slijmvliezen van baby’s op laten zwellen, waardoor ze ademhalingsproblemen kunnen krijgen. Daarom mag er nooit een product met eucalyptus gebruikt worden dat niet speciaal gemaakt is voor baby’s.