18 Reacties Nieuwste boven Wibra, zeeman, terstal, net waar ik ben en leuke zie.
Overal eigenlijk 🤣 primark heeft vaak wel hele leuke zeeman, hema, terstal ook
Bij de zeeman koop ik sneakersokken, die zijn geweldig!
Laatst bij de hema gekocht. Die waren vrij dun dus makkelijk aan te trekken. Van H&M zijn wat dikker maar ook prima te doen.
Nog steeds bij Kruidvat. Die van bambino trekt hij het moeilijkst uit
Waar niet. Haha. C&A, Jola mode, prenatal, kruidvat, zeeman, Hema
Die van Hema zijn hier favoriet. Daar hebben ze leuke met dierenkoppies. Komt dan zeg maar net boven het schoentje uit 😁
Ik heb de hielsokjes van de zeeman gehaald in maat 23-26. Was bang dat ze te groot waren maar zitten eigrnlijk wel prima (ze heeft maat 21)
H&M heeft leuke sneaker sokjes die ook mooi blijven zitten. Daarnaast ben ik echt team bambino sok 😄 maar die hebben niet echt sneaker sokken helaaaas
Bambino sokken bij de kruidvat. Die zijn echt SUPER! Helaas zit ik nu in de laatste maat (bijna 2 jr) en moet ik ook op zoek naar nieuwe.
Sokken van de Jola zijn echt top. Vooral voor op het kinderdagverblijf en als ze geen schoentjes aan hebben. Zit een klein Antislip randje onder en je hebt verschillende diktes en lengtes
Ik had voorheen altijd Bambino sokjes (nu kruidvat eigen merk) Maar heb nu sokken van de Hema. Hele fijne sokken!
Bij de H&M heb je wat dikkere sokken met badstof aan de binnenkant en antislip aan de onderkant. Erg tevreden over.
Weet iemand waar je dikkere sokken zónder antislip kunt kopen? Zodat ze wel in schoenen passen met deze koude dagen
Ik koop ze altijd bij hema en jola! Wel met anti-slip, zodat ze niet uit glijdt, maar ze hebben ook zonder anti-slip.
Reactie op holasupermercado Weet iemand waar je dikkere sokken zónder antislip kunt kopen? Zodat ze wel ...
Ik koop sokken bij de hema, hebben verschillende diktes, maar neem nooit héle dikke
Hema! De Bamboo collectie met antislip