15 Reacties

5 jaar geleden
Jaa dit is de wel bekende bandenpijn. Dus het oprekken van je "banden" omdat je baarmoeder groeit. Als ik het goed heb

5 jaar geleden
Ik had dit ook bij mijn eerste zwangerschap. Bleek een navelbreuk te zijn. Ik was wel al wat verder in de zwangerschap. Kan gebeuren tijdens een zwangerschap doordat alles plaats moet maken voor de baby.

5 jaar geleden
Reactie op Lulu898
Hoi,
Ik had er gisteren ook last van. Is het ook niet, omdat de navel conne ...
Hey, even een correctie: jouw navel maakt geen connectie met de baby. De baby zit in de baarmoeder: een gespecialiseerde spierzak (met ligamenten, aders en slagaders verbonden aan jou) en die zit met de navelstreng verbonden aan de placenta. De placenta is vergroeid met je baarmoederwand en is niet mobiel zoals ik hier soms zie voorbij komen. De enige reden waarom de placenta "verplaatst" is omdat de baarmoeder groeit...pijn aan de navel kan zeker door de verhoogde druk in de buikholte, nu baarmoeder en baby meer plaats innemen. Hopelijk verduidelijkt dit een beetje

4 jaar geleden
Hallo dames,
Ik ben 28 weken en had vandaag voor het eerst een beetje een stekerig-gevoel rond mijn navel. Toen ik keek, bleek mijn navel ook blauw te zijn als een blauwe plek. Heb jij dat ook? Het is ook gevoelig maar er steekt niets uit zoals bij een navelbreuk vaak te zien is.. Dus ik ga daar niet van uit..?

4 jaar geleden
Reactie op Patriesss
Hallo dames,
Ik ben 28 weken en had vandaag voor het eerst een beetje een ...
Dat heb ik ook gehad! Hele blauwe en beurse buik. Is de groei van je baarmoeder. De Gyneacoloog had het er over dat het er bij hoort. Als je baarmoeder meer groeit voel je de pijn omhoog gaan. Ik had het 2 weken geleden ook last van. Nu voel ik de pijn meer iets onder mijn ribben (ruim 28 weken zwanger nu)