7 Reacties

5 jaar geleden

Oei balen! Morgen de tandarts bellen met deze vragen zou ik zeggen.

5 jaar geleden

Ja je kan laten vullen tijdens zwangerschap alleen gebruiken ze een andere soort vulling die helaas iets minder stevig is. 2,5 jaar geleden kies laten vullen tijdens zwangerschap en die is er een half jaar geleden uitgevallen zit nu weer een nieuwe in😊

5 jaar geleden

Reactie op BrendaB

Ja je kan laten vullen tijdens zwangerschap alleen gebruiken ze een andere ...
Ze kunnen ook een speciale soort verdoving gebruiken die niet schadelijk is voor zwangeren ipv een andere soort vulling

5 jaar geleden

Een stuk van mijn vulling is ook afgebroken door een gaatje. Ik heb nu een afspraak staan als ik in mijn 2e trimester zit. Ze willen het wel zo lang mogelijk rekken. Maar het is geen probleem hebben ze mij verzekerd, dus ik zal je tandarts vandaag zeker even bellen.

5 jaar geleden

Ik heb een pracht gebit, zonder gaatjes... Door het vele kotsen en hormoonstijging is mn hele gebit nu aangedaan. Heb ik week 7 een verstandskies moeten laten trekken en een gat laten vullen welke veel pijnklachten gaf. En dat allemaal in een weekend! Bij een nood tandarts.. ivm ondraaglijke pijnen. Inclusief alles er op en dr aan.. foto's, verdoving. Maar er was niet zoveel keuze.. het moest!

5 jaar geleden

Ik zou zeker vandaag even bellen en gewoon uitleggen wat er is gebeurd en dat je zwanger bent. Dan kunnen ze je precies informeren wat kan en wat verstandig is. Ik heb twee weken geleden een gaatje laten vullen, was geen enkel probleem met zwangerschap.

5 jaar geleden

Ik heb met 10 weken gaatje laten vullen. Kon zonder verdoving en verder geen problemen