4 Reacties

4 jaar geleden

Ik volg!

4 jaar geleden

Momenteel: Knuffelen op de bank Naar boven voor verschonen, pyjama en slaapzak aan. Fles drinken in het grote bed. Even naknuffelen/boeren/ goed gesprek Liedje zingen om te danken voor de dag In bed leggen. Soms slaapt hij al, maar bijna altijd is hij nog klaar wakker. Als hij al tijdens boeren in slaap valt, leg ik hem dan weg. Tzt gaan we er het lezen van een boekje aan toevoegen.

4 jaar geleden

Verschonen, flesje, naar boven, slaapzakje aan, bedje in, verhaaltje lezen, muziekster aan en weggaan, duurt 5 minuten vanaf dat we boven zijn. Als ik straks weer aan het werk ga, gaan we eerst badje/handwasje doen en dan de rest. Nu doe ik dit nog overdag hoe het uitkomt.

4 jaar geleden

Verschonen, slaapzak aan, dikke kus, naar bed. Om 23:00 krijgt ie nog een fles in ons bed en gaat dan slapend terug naar zijn kamer. Lezen doen we overdag, net als badderen.