8 Reacties
3 maanden geleden
Meestal draagt die van mij lange broek met lange mouwen pyjama in de nacht met sokken aan. Als ze dan de dekens van zich af doet word ze niet wakker van de kou. Nou moet ik ook zeggen dat ze het niet snel koud heeft
3 maanden geleden
Ze hebben hier aan wat ze zelf willen, ene keer alleen ondergoed, andere keer een pyjama. Ze beginnen vaak al met de dekens aftrappen, wij stoppen ze toe als wij naar bed gaan en we denken dat het anders te koud is maar 's nachts pakken ze zelf hun dekbed als ze het koud hebben (meestal niet overigens)
3 maanden geleden
Ik heb op dit forum eens gelezen dat iemand de dekens over dwars instopte snachts ipv in de lengte. Dat doen wij nu ook en werkt top 😄 Als we wisselen voor winterdekbed gaat hij wel weer over de lengte. Dan is hij zwaar genoeg dat het blijft liggen.
3 maanden geleden
Wij hadden dit ook. Na 3 nachten uitleggen dat hij dan bij kou zelf de deken pakken kan, hebben we er geen omkijken meer naar














