10 Reacties

2 jaar geleden

Mijn zoontje heeft dat ook, geen idee waardoor het komt...

2 jaar geleden

Hier ook bij m'n dochter van 17 maanden, idd na t slapen we poetsen tanden goed, speen heeft ze niet meer snachts en nog ruik ik ze als ze wakker word. Er komen wel kiezen door maar weet niet of het daar mee te maken heeft. T kan wel stinken zeg🙈

2 jaar geleden

Hier idem. Geen speentje meer.....

2 jaar geleden

Hier ook een ventje die uit z'n mond ruikt, enorm veel kwijlt( ong 10 zeiknatte slabben op een dag) en constant verkouden is. Huisarts heeft gekeken en de keelamandelen zijn vergroot. Door de combi van dit alles staat er nu een afspraak bij de kno arts

2 jaar geleden

Miss beetje gekke opmerking.. maar denk eigelijk dat iedereen opstaat met niet een al te even lekkere ochtend mond... daarom poetsen we onze tanden s'ochtends ook toch? Of blijft de geur extreem lang hangen? Zodra die van my iets gedronken of gegeten heeft is t vaak wel weg namelijk.

2 jaar geleden

Hier ook maar al een jaar geen speen meer. Ik gok dat het een typische ochtend adem is, gaat weg na dat we tandjes gepoetst hebben en wat gedronken.

2 jaar geleden

Hoi allen. Ben bij de huisarts geweest. Vergrote amandelen. Waarschijnlijk de oorzaak van stinkende adem --> bacterien

2 jaar geleden

Ons meisje heeft ook geregeld last van haar amandelen. Ik kan Altijd direct ruiken wanneer dat is. ....

2 jaar geleden

Reactie op Truus Janssen

Hoi allen. Ben bij de huisarts geweest. Vergrote amandelen. Waarschijnlijk ...
En nu een doorverwijzing naar de kno?

2 jaar geleden

Reactie op Mercedes92

En nu een doorverwijzing naar de kno?
Ja kan. Ga ik eerst overleggen met de kinderarts. Daar zijn we namelijk al onder behandeling..