11 Reacties
3 jaar geleden
Reactie op Sophie00
Ik lees graag mee, zat er net op te Googlen 馃槀
Haha toevallig 馃ぃ
3 jaar geleden
Ik snap eigenlijk niet zo goed waarom je zoveel geld aan zo鈥檔 apparaat zou uitgeven馃檲 want met een staafmixer heb je hetzelfde resultaat toch?
Niet aanvallend bedoeld hoor maar ben oprecht benieuwd waarom馃槄
3 jaar geleden
Ik snap eigenlijk niet zo goed waarom je zoveel geld aan zo鈥檔 apparaat zou ...
Snap ik! Ik heb ook een tijdje getwijfeld! Maar nu ik 鈥榤 heb vind ik het een stuk makkelijker. Het is een luxe dingetje馃憖
Je kan er ook mee steraliseren maar de dr. Brown pas alleen met drie-laags. Wij hebben de twee-laags!
3 jaar geleden
Reactie op Minie0303
Snap ik! Ik heb ook een tijdje getwijfeld! Maar nu ik 鈥榤 heb vind ik het ee ...
Ah ok茅 馃槄 wist niet dat die optie er ook op zat haha! Ik hou het maar gewoon bij m鈥檔 staafmixertje馃ぃ
3 jaar geleden
Ik heb er ook een. Ideaal. Door het stomen van de groentes blijven er veel meer vitamines behouden. Ook het kookvocht wordt apart opgevangen wat je weer kunt toevoegen aan je hapje als het te dik is. Zo dus weinig verlies van vitamines
3 jaar geleden
Reactie op MarleenR1991
Ik heb er ook een. Ideaal. Door het stomen van de groentes blijven er veel ...
Maar als je een stoomoven hebt kan je deze uiteraard ook gebruiken. Zelf vind ik de blender die er aan vast zit niet zo fijn, gebruik liever mijn eigen losse blender omdat daar het mes makkelijker uit kan.














