13 Reacties

2 jaar geleden
Mijn dochtje zit nu tussen 80 en 86 en nu ook een winterjas gehaald van maatje 92 ook omdat je met een sjaal en als ze een truitje aan heeft dan zit de jas nog goed. Ik kreeg dit als tip van de consultatiebureau

2 jaar geleden
Ik heb zelf ook maatje 80 gehaald op shein. Lekker een beetje op de groei ook voor het voorjaar.

2 jaar geleden
Maat 80! Shirts past 74 nog net, 80 ruim maar winterjas lekker groot, kan er een dikke trui onder en valt wat over de handjes. Eventueel kun je de mouwen nog omslaan

2 jaar geleden
Dat is zo lastig te zeggen. Ligt echt aan het merk.
Ik zou zelf voor maat 74 gaan. Een veel te grote jas is ook niet fijn. Gewoon lekker via Vinted, dan betaal je ook niet teveel en is er zo een jas extra gekocht.
Hier heeft ze een jasje maat 68 van de Hema, die nog heel ruim is en een maat 68 van de Zeeman, die te krap wordt. Ook een maat 74 van de Zeeman en die ook al prima kan.

vorig jaar
Voor jassen kies ik altijd een maatje groter. Mijn zoontje draagt nu een jas van 80 bij kledingmaat 74, en mijn dochter 110 bij kledingmaat 104.