4 Reacties

2 jaar geleden

Ik had ze gekocht. Werkt op zich wel prima, maar kreeg er wel behoorlijk irritaties van. Je sluit je huid toch af van de lucht en daarbij blijft het nat… Heb ze dus maar een paar keer gebruikt en heb nu zoogcompressen van Philips. Absorberen goed en veeeeeel fijner dan die van bv Kruidvat.

2 jaar geleden

Ik gebruik ze graag, maar als om de één of andere reden mijn borst te vol zit, dan is mijn toeschiet reflex te heftig en dan lekken ze. Verder raad ik ze wel aan, ze zitten mooi glad onder je bh. Ik draag ze niet 's nachts, dan kan alles wat ademen.

2 jaar geleden

Ik heb ze toen gekocht zodat ik vooral savonds eindelijk eens zonder bh kon slapen, maar ook omdat ik dan niet steeds nieuwe pads hoef te kopen 🙃. Maar eigenlijk bevalt het me niet zo 🫣 soms lekken ze en ik vind het gaan stinken. Je huid kan niet meer ademen en gaat dan denk ik zweten ofzo.

2 jaar geleden

Ik heb wasbare zoogcompressen werkt erg goed dus zou dat aanraden