9 Reacties

2 jaar geleden

Hoi lieve allemaal, De informatie over de zorgverzekeringen in 2024 is aangevuld. Daarnaast kunnen we jullie een hele mooie korting bieden op de aanvullende verzekering van Nationale Nederlanden. Op het Extra pakket krijg je 20% korting via het 24baby collectief. Hiervoor gebruik je deze link https://www.nn.nl/ezorg?cv_site=70392 of gebruik je de code 70392 bij je aanvraag. Sluit je je verzekering liever af bij OHRA? Dan kan je voor het Uitgebreid pakket gebruik maken van 10% collectiviteitskorting via 24baby ❤️. Dat doe je via deze link: https://www.ohra.nl/collectief/voordelen?collectiviteit=70146 of gebruik de collectiviteitcode 70146.

2 jaar geleden

Ik ben hier net even in gedoken en kwam via Independer uit op CZ met aanvullend pakket 'basis' (onhandige naam voor een aanvullend pakket, maar goed...). De meeste vergoedingen rond de bevalling zijn dan vergelijkbaar met NN en Ohra die hierboven staan, alleen geen vergoeding voor kolf en max. €100 voor zwangerschapscursus. De premie is fors lager: scheelt €20/mnd dus €240/jaar. Ik vond het wel een gedoe om alle details van vergoedingen te vinden, dus heb naast deze 3 alleen A.S.R. nog bekeken. Daar lijkt geen vergoeding mogelijk voor zwangerschapscursussen en maar max. €125 eigen bijdrage kraamzorg /. De premie lag wel hoog, dus die viel voor mij af.

2 jaar geleden

Reactie op nienke_vincent

Ik ben hier net even in gedoken en kwam via Independer uit op CZ met aanvul ...
Ik ben voor cz gegaan idd die jij benoemd 😊

2 jaar geleden

Reactie op melissilvain

Ik ben voor cz gegaan idd die jij benoemd 😊
Hier ben ik ook voor gegaan!

2 jaar geleden

Wat een fijne informatie! Ik heb nog een paar vraagjes. Hopelijk kunnen jullie deze vragen (deels) beantwoorden. - Weten jullie toevallig ook wat de maximale vergoedingen vanuit CZ zijn voor eigen bijdrage kraamzorg en eigen bijdrage poli klinische bevalling zonder medische indicatie? - En jullie werden dus ook direct wel geaccepteerd? - en ik zie alleen aan behoorlijk duur tandartspakket (70% vergoeding tot aan 450 euro per jaar). Zijn jullie die goedkoper tegen gekomen?

2 jaar geleden

Reactie op Anne17101991

Wat een fijne informatie! Ik heb nog een paar vraagjes. Hopelijk kunnen jul ...
Cz vergoed dat volledig als je kiest voor aanvullend basis. Ik heb dat dure tandarts pakket wel genomen. Vind ik wel fijn zelf.

2 jaar geleden

Reactie op Anne17101991

Wat een fijne informatie! Ik heb nog een paar vraagjes. Hopelijk kunnen jul ...
Vanwege de tandartskosten toch naar NN gegaan hier, daar wordt wel gewoon 100% vergoed tot 500€.

2 jaar geleden

Reactie op prettydutchie

Vanwege de tandartskosten toch naar NN gegaan hier, daar wordt wel gewoon 1 ...
Welke verzekering van NN heb je dan? Ik kan wat jij benoemd (100% tandarts vergoeding tot 500,-) niet vinden..

2 jaar geleden

Reactie op shasharona

Welke verzekering van NN heb je dan? Ik kan wat jij benoemd (100% tandarts ...
Ik heb TandenGaaf500. 100% vergoeding tot 500,-