4 Reacties

15 uur geleden

Hier tussen 19:30 en 21:30 maar hij gaat met dat flesje slapen en daarvoor is zn laatste fles of in de middag of in de ochtend geweest. Ligt eraan of hij naar de opvang is geweest of niet (hij weigert thuis vaak zn middagfles, vandaar)

14 uur geleden

Onze zoon van 9,5 maand krijgt deze savonds met het avond eten, daarna gewoon naar bed en sinds een week komt hij niet meer snachts. Eerder kreeg hij snachts als hij wakker werd nog klein flesje, maar nu slaat hij deze over.

13 uur geleden

Maak haar hier nooit wakker. Ze komt vanzelf eigenlijk, ene keer om 23.00 en nu afgelopen dagen rond 2.30

3 uur geleden

Mijn dame wisselt zo erg in flessen, laatst dronk ze er maar 3 en nu drinkt ze weer elke 3 uur馃く馃槀. Snachts laat ze gelukkig wel wat langer ertussen. Misschien kan je proberen haar te laten slapen en dan kijken wanneer ze zelf komt voor de fles